Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2025

Obowiązki:

- praca przy urządzeniach pod napięciem, rozdzielnie NN do 0,4kV,
- analiza danych stanu sieci zasilania,
- testy sprawności zasilania gwarantowanego i awaryjnego,
- pomiary kontrolne baterii akumulatorów,
- udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu zasilającego,
- planowanie nowych i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych na potrzeby urządzeń teleinformatycznych,
- udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji zespołów prądotwórczych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania i pozostałe informacje na stronie internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/,- list motywacyjny,- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/,- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/,- przebieg zatrudnienia /kserokopie/,- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszczul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszczlub adres e-mail:rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.plw terminie do dnia 31 października 2024 roku.Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia. Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja