Opis stanowiska pracy

Do zespołu psychologiczno-pedagogicznego BIG BEN Niepublicznej Polsko-Brytyjskiej Szkoły Podstawowej im. gen. W. Andersa zatrudnimy NAUCZYCIELA TERAPEUTĘ PEDAGOGICZNEGO.
Wymagania:
- wykształcenia wyższego kierunkowego z przygotowaniem pedagogicznym - doświadczenia w prowadzeniu zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - zmysłu diagnostycznego, umiejętności rozpoznawania trudności dziecka - świadomej, celowej i planowej pracy - prowadzenia dokumentacji wymaganej przepisami prawa, prowadzenia ewaluacji zajęć - zaangażowania, entuzjazmu, pasji do pracy z dziećmi, cierpliwości, samodzielności - gotowości do współpracy z pozostałymi specjalistami oraz z nauczycielami i rodzicami - dodatkowym atutem będą uprawnienia do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniami z ZA oraz zajęć TUS Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wg Kodeksu Pracy; - wymiar pracy: 20-25h/tygodniowo; - wynagrodzenie: brutto w zależności od ilości godzin i doświadczenia, - współpracę w przyjaznym zespole, w kameralnej szkole; - możliwości rozwoju, także w formie dofinansowania studiów/kursów/szkoleń; - otwartość i chęć do rozmów; - spotkania integracyjne; - codzienne domowe posiłki.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia