Opis stanowiska pracy

Nauczyciel specjalista do prowadzenia zajęć w zakresie integracji sensorycznej dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz wczesnym wspomaganiu rozwoju
Wymagania:
Nauczycie posiadający kwalifikacje w zakresie terapii integracji sensorycznej Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie zajęć z terapii integracji sensorycznej dla dzieci posiadających opinię O WCZESNYM WSPOMAGANIU ROZWOJU lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, zawierającą zalecenie objęcia terapią SI 2. Monitorowanie efektów oddziaływań terapeutycznych 3. Prowadzenie konsultacji dla rodziców Oferujemy: UMOWA O PRACE , WSPARCIE DOŚWIADCZONEJ KADRY
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV,LIST MOTYWACYJNY

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia