Tokarz konwencjonalny 600€ netto/tyg Klundert, Holandia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Klundert, zagranica

Opis stanowiska pracy

wykonywanie obróbki skrawaniem na tokarkach konwencjonalnych

praca na podstawie rysunków technicznych i specyfikacji

przygotowywanie i ustawianie maszyn do pracy

dokładne kontrolowanie wymiarów i jakości wykonywanych detali

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin)
  • tygodniówkę 600-700 € netto  (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Wymagania

doświadczenie na stanowisku tokarza konwencjonalnego

umiejętność czytania rysunku technicznego

umiejętność samodzielnego ustawiania i obsługi maszyn

komunikatywna znajomość język angielskiego lub niderlandzkiego - warunek konieczny!

dokładność i precyzja w wykonywanej pracy

prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis