Traffic Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta z branży eCommerce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Traffic Specialist.

Traffic SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analiza ruchu, rekomendowanie zmian i koordynowanie działań optymalizujących ruch na stronie internetowej i aplikacji mobilnej (pod określone cele biznesowe)
  • Tworzenie raportów w Looker Studio
  • Praca z Google Tag Managerem
  • Planowanie i realizacja kampanii
  • Tworzenie i analizowanie raportów kampanii marketingowych
  • Komunikacja z IT w zakresie implementacji analityki
  • Realizacja bieżących zadań działu Performance Marketingu

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie z zakresu obsługi Google Analytics, Firebase i Google Tag Managera
  • Znajomość Google Looker Studio, Excela
  • Znajomość digital marketingu (w tym platform Google Ads, Meta Ads)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Mile widziana podstawowa znajomość SQL

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Hybrydowy model pracy z przewagą pracy zdalnej
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w dynamicznym i rozwijającym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.