Opis stanowiska pracy

Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami - tyflopedagog. Współorganizowanie procesu kształcenia w wymiarze 10 godzin + 2 godziny rewalidacji indywidualnej oraz 10 godzin obowiązków wychowawcy świetlicy szkolnej.
Wymagania:
Studia pedagogiczne magisterskie, podyplomowe w zakresie tyflopedagogiki, inne formy kształcenia potwierdzające wymagane kwalifikacje do zajmowania stanowiska. Zakres obowiązków: Współorganizowanie procesu kształcenia uczennicy klasy IV z niepełnosprawnością - uczennica słabowidząca. Wspomaganie uczennicy w procesie edukacyjnym i wychowawczym oraz jej rodziców, a także nauczycieli uczennicy. Organizowanie pomocy zarówno podczas zajęć lekcyjnych, jak i opieka w czasie przerw. Prowadzenie rewalidacji indywidualnej. Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkolnej świetlicy z uczniami klas I-IV. Oferujemy: Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu - 22/22 od niezwłocznie do dnia 27 czerwca 2025 r.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Józefa Bema ul. Rudacka 26-32 87-100 Toruń

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia