Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność zarządzania realizacją zadań zespołu
  • gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6)
  • umiejętność obsługi wtryskarek
  • znajomość technologii procesu wtrysku
  • mile widziane: znajomość obsługi maszyn wtryskowych firmy Engel, uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego IIS

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie 7 tys. zł brutto (możliwy jednorazowy dodatek relokacyjny)
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci z okazji Mikołaja, dodatki na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.​

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji