Workshop Manager

HAYS

Gdansk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1187053

Twoja następna firma
Dla międzynarodowej firmy specjalizującej się w usługach publicznej mikromobilności poszukujemy osoby na stanowisko Workshop Managera.

Twoje następne stanowisko
  • Zarządzanie i koordynacja wewnętrznego zespołu mechaników wykonujących naprawy i konserwację rowerów elektrycznych w warsztacie.
  • Zapewnienie prawidłowego wykonywania konserwacji rowerów.
  • Definiowanie i zapewnienie przestrzegania procedur w warsztacie.
  • Nadzór nad prawidłową dostępnością sprzętu, bezpieczeństwem, organizacją i czystością warsztatu oraz magazynu.
  • Analizowanie danych w celu podejmowania właściwych codziennych decyzji, efektywnego rozdzielania pracy, egzekwowania warunków umowy oraz dotrzymywania ustalonego budżetu.
  • Zapewnienie zgodności ze wskaźnikami KPI dotyczącymi produktywności i jakości.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem o profilu operacyjnym i technicznym (np. pracownicy produkcyjni, mechanicy).
  • Umiejętności analizowania danych i KPI oraz podejmowania decyzji w oparciu o te dane.
  • Kompetencji przywódczych, proaktywności, odpowiedzialności i zaangażowania w pracę i wyniki zespołu.
  • Znajomości pakietu Office, w szczególności Excel.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?
  • Stabilną i długofalową współpracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i stałego podwyższania kwalifikacji w ramach wewnętrznych struktur.
  • Wpływ na rozwój i pracę podległych struktur.
  • Pracę w środowisku doświadczonych pracowników otwartych na wymianę wiedzy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska