Wrocław, od zaraz. budowa zbiorników. Cieśla, Zbrojarz, Betoniarz.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Uwaga!! – czas zaciąć zarabiać – praca szuka akurat CIEBIE – dzwoń.

Polska  firma budowlana z Wrocławia,  zatrudni osób z doświadczeniem w pracach budowlanych – stany surowe, żelbety.

Pracownik budowlany, cieśla szalunkowy, zbrojarz oraz betoniarz.

Praca we Wrocławiu. Od zaraz.

Zatrudnienie legalne, bez agencji. Stawka do uzgodnienia z kierownikiem (wszystko zależy od lat pracy na budowach, umiejętności).

Wstępnie około 35 zł na rękę

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

·         Prace w stanie surowym, żelbetowe,

·         Montaż/demontaż deskowań systemowych (PERI, DOKA),

·         Wbudowanie i pielęgnacja mieszanek betonowych,

·         Wykonanie izolacji poziomej z foli, z emulsji bitumicznej,

·         Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wibratory do betonu, agregat spalinowy, kompresor powietrza, wiertarka),

·         Pomoc przy zbrojeniach.

Czego oczekujemy od pracownika:

Na pewno doświadczenia na żelbetach, min 18 m-ce udokumentowane, brak nałogów.

Więcej info pod nr 502-267-530  lub sms „budowlanka Wrocław”, oddzwonimy.

Biuro czynne do 16, po 16 – prosimy o sms.

Zadzwoń i dogadaj się z kierownikiem.

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna