Opis stanowiska pracy

Przedszkole zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego
Wymagania:
Wykształcenie zgodnie z rozporządzeniem. wychowanie przedszkolne. Wykształcenie pedagogiczne (wychowanie przedszkolne) Zakres obowiązków: Do obowiązków Nauczyciela będzie należało m.in. : • prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych • codzienna opieka nad Dziećmi • współpraca z Rodzicami • prowadzenie dokumentacji nauczyciela Oferujemy: Oferujemy: • stałe zatrudnienie na umowę o pracę; • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji; • możliwość rozwoju i awansu zawodowego; • pracę w stabilnej firmie; • miłą atmosferę.
Wymagania:
• wykształcenie pedagogiczne (wychowanie przedszkolne) • pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie • dobra organizacja pracy • kreatywność i pomysłowość • umiejętność pracy w zespole • empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email lub kontakt telefoniczny
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
aktualne CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia