Opis stanowiska pracy

Zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej wszechstronny rozwój dziecka, jego zainteresowań, uzdolnień i umiejętności.
Wymagania:
ukończyła studia na kierunku pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub 2) ukończyła studia na dowolnym kierunku (specjalności), na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły i studia podyplomowe z zakresu prowadzonych zajęć oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub 3) ma kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły, w której prowadzone są świetlica szkolna. Zakres obowiązków: 1. Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom przebywającym na świetlicy. 2. Organizowanie zajęć świetlicowych zgodnie z dydaktyczno- wychowawczym plan pracy świetlicy. 3. Współpraca z nauczycielami i rodzicami pod kątem jednolitego oddziaływania wychowawczego. 4. Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji /dziennik zajęć świetlicy/; 5. Opracowanie rocznego planu pracy świetlicy oraz tygodniowych planów pracy; 6. Wykonywanie innych zadań związanych z pracą dydaktyczno– wychowawczą; 7. Przygotowywanie dwa razy w roku sprawozdań z działalności świetlicy szkolnej (I i II semestr); 8. Dbałość o estetykę pomieszczeń świetlicy; 9. Opieka nad materiałami i przyborami będącymi na wyposażeniu świetlicy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia