WYCHOWAWCA W GRUPIE WYCHOWAWCZEJ W KLUCZBORKU.

Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0650

Obowiązki:

Zgodnie ze stanowiskiem.

Informacje dodatkowe:
1. Miejsce pracy: Grupa wychowawcza w Kluczborku
2. Praca jednozmianowa
3. Wysokość wynagrodzenia 4.700,00 zł brutto, dodatek stażowy, 13-ta pensja, świadczenia socjalne oraz ewentualna premia
4. Umowa o pracę na zastępstwo
5. Planowane zatrudnienie : od 01.10.2024r.
Mile widziany stopień niepełnosprawności. CV należy przesyłać do dnia 31.08.2024 r. na adres e-mail: praca@ohp.opole.pl

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe na kierunku w zakresie pedagogiki lub psychologii,- doświadczenie w pracy z młodzieżą.Wymagania dodatkowe: 1. Dobre umiejętności organizacyjne. 2. Umiejętność pracy w zespole. 3. Dokładność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych. 4. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Miejsce pracy: Rynek 1/10, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia