Opis stanowiska pracy

Wychowawca internatu, praca z młodzieżą powyżej czternastego roku życia.
Wymagania:
- posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, - posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, - nie była karana za przestępstwa popełnione umyślnie, oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne. Zakres obowiązków: - stworzenie wychowankom odpowiednich warunków do nauki i wypoczynku w internacie, - planowanie, inspirowanie zadań opiekuńczo-wychowawczych, - wyrabianie u wychowanków samodzielności, - udzielanie pomocy wychowankom i porad w rozwiązywaniu trudności, - współdziałanie z nauczycielami i rodzicami, - troska o stan zdrowia i bezpieczeństwo wychowanków w czasie ich pobytu w internacie, - udział w zespołach wychowawczych i radach pedagogicznych internatu,
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres::

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia