Opis stanowiska pracy

Szczegóły dotyczące ogłoszenia: Liczba wakatów: 1 Liczba godzin tygodniowo: 24/24 KN Informacje o wakacie: umowa o pracę na zastępstwo do 31.07.2025 • Termin rozpoczęcia pracy: 01 listopada 2024 r. • Ważność ogłoszenia: do 20.10.2024 r.
Wymagania:
Wymagania niezbędne: 1. posiada obywatelstwo polskie 2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3. wymagane wykształcenie: wyższe na kierunku pedagogika resocjalizacyjna 4. aktualna informacja z krajowego rejestru karnego 5. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, Zakres obowiązków: Zakres działań wykonywanych na stanowisku obejmuje m.in.: 1 TROSKA O PRAWDZIWY PRZEBIEG PROCESU RESOCJALIZACJI WYCHOWANEK 2 KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEJ MOTYWACJI DO NAUKI I PRACY ORAZ PODNOSZENIE WYNIKÓW NAUCZANIA 3 OPIEKA NAD ZDROWIEM I BEZPIECZEŃSTWEM WYCHOWANEK. 4 WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI I OPIEKUNAMI W ZAKRESIE WYCHOWANIA DZIEWCZĄT. 5 WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ORGANIZACYJNYCH I ADMINISTRACYJNYCH DOTYCZĄCYCH GRUPY
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Wymagane dokumenty: 1. życiorys (CV) z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, z podaniem danych umożliwiających kontakt, 2. list motywacyjny, 3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, 4. aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego 5. kopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach, 6. referencje z dotychczasowych miejsc pracy (jeżeli kandydat takie posiada), 7. oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego, 8. oświadczenie kandydata, że kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Termin i miejsce składania ofert: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 20.10.2024 r. w sekretariacie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szczecinie ul. Kamienna 22, 71-883 Szczecin lub przesłać drogą elektroniczną na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia