Opis stanowiska pracy

Praca dla nauczyciela świetlicy w niepublicznej szkole podstawowej
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe. Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne. Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zakres obowiązków: Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom przebywającym w świetlicy, zarówno w trakcie zajęć, jak i podczas przerw. Dbanie o właściwe zachowanie uczniów, organizowanie zabaw i zajęć, które wspierają współpracę oraz pozytywne relacje między dziećmi oraz ich zainteresowania i pasje. Nadzorowanie samodzielnej pracy uczniów, np. przy odrabianiu lekcji, oraz pomoc w razie trudnościach Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na pełny etat. Umowa o prace przy respektowaniu założeń Karty Nauczyciela. Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce edukacyjnej. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach. Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV. List motywacyjny Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe należy donieść na umówione spotkanie
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy