Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie zatrudni na rok szkolny 2024/25 nauczyciela wychowawcy świetlicy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Cv proszę składać droga mailową z dopiskiem: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a , ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie przy ul. Sportowej 19 danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 24 miesięcy. "
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy