Opis stanowiska pracy

Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie zatrudni nauczyciela świetlicy na 7 godzin dziennie. Chcesz dodatkowo rozwijać się terapeutycznie? W ramach godzin pracy oferujemy również prowadzenie indywidualnych zajęć psychologiczno- pedagogicznych. Szkoła pracuje zgodnie z kalendarzem MEN - wakacje (od 5 lipca do 20 sierpnia), ferie, dni około świąteczne są wolne od pracy i w pełni wynagradzane. Lokalizacja: Warszawa Ursynów Aplikacje w wersji elektronicznej prosimy przesyłać na adres:
Wymagania:
Wymagamy: - wykształcenie pedagogiczne, psychologiczne - doświadczenia w pracy z uczniami szkoły podstawowej , w tym z uczniami ze spektrum autyzmu - empatii - kreatywności - dobrej energii i optymizmu Zakres obowiązków: Poszukujemy nauczyciela z doświadczeniem w pracy z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Praca codziennie w godzinach od 13:30/14.00 do 17.00 Oferujemy: Oferujemy: - pełne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne warunki zatrudnienia - pracę w młodym, kreatywnym zespole - pakiet socjalny - opieka medyczna i Multisport. - pracę w renomowanej szkole z dziećmi z diagnozą Zespołu Aspergera oraz Autyzmu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia