Wydawanie posiłków -gastronomia

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 PRACOWNIK GASTRONOMII

DO WYDAWANIA POSIŁKÓW

Miejscowość: Warszawa/Żoliborz

To oferujemy:

·       Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po okresie próbnym

·       Wynagrodzenie 30 zł/brutto na godzinę

·       Przyjazną atmosferę pracy

·       Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

  • Wydawanie posiłków pacjentom oraz zbieranie i mycie naczyń

·       Dbanie o porządek w miejscu pracy

·       Godziny pracy 7:00 – 19:00

·       Praca poniedziałek – niedziela w oparciu o grafik

Oczekujemy:

·       Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych – wymóg konieczny

·       Orzeczenie z badań na nosicielstwo – wymóg konieczny

·       Chęci do podjęcia pracy na stałe

·       Dokładności i sumienności

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy