Wykładanie towaru w markecie spożywczym, dział nabiał

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik hali sprzedaży

osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru na półkach sklepowych.

-dyspozycyjność dnia 07.08.2024 w godz. 14:00 - 22:00

-aktualne ORZECZENIE do celów sanitarno-epidemiologicznych

-sprawność fizyczna

-sprawność manualna

-dbałość o wizerunek sklepu

umowa zlecenie

wynagrodzenie w formie tygodniówki

-stawka 28,10 zł/h brutto
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)

- konkurs 'URODZINOWA KASA', w którym możesz wygrać aż 3000 zł brutto premii

'Razem dla schroniska' - po zgłoszeniu udziału w akcji na naszym Facebook'u, za każdą przepracowaną godzinę, przekażemy 0,08 zł dla krakowskiego schroniska!

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie