Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1707

Obowiązki:

- prowadzenie rachunkowości jednostki i płac
- obsługa komputera i programów Excel, Finanse Vulcan
- obsługa Systemu Informacji Oswiatowej
- prowadzenie rachunkowości jednostki
- prowadzenie ewidencji kont pozabilansowych
- zgodność operacji gospodarczych i finansowych z zatwierdzonym planem finansowym
- sporządzanie sprawozdań dot. wykonania wydatków oraz dochodów
- sporządzanie bilansu placówki
- sporządzanie planu finansowego dochodów jednostki i wydzielonych
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- kompletne i rzetelne prowadzenie dokumentów dot. operacji gospodarczych i finansowych
- sporządzanie sprawozdań do GUS, środki trwałe
- księgowa obsługa ZFŚS
- prowadzenie analityki do kont rozrachunkowych zgodnie z planem kont
- sporządzanie deklaracji podatkowej JPK_V7M
- prowadzenie rejestru zobowiązań wobec dostawców
- prowadzenie rejestru dochodów budżetowych
- dokonywanie wstępnej kontroli
- wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi
- spowodowanie terminowego przeprowadzenia inwentaryzacji oraz jej uzgodnienia
- przestrzeganie dyscypliny pracy oraz ustawy o ochronie danych osobowych i Polityki Bezpieczeństwa

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie wyższe lub podyplomowe ekonomiczne- staż pracy 3 lata- obywatelstwo polskie, niekaralność- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku- znajomość przepisów dot. gospodarowania mieniem jednostki- umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych- znajomość płac i pracy na programie Vulcan- odpowiedzialność, systematyczność, terminowość i dokładność w pracy

Miejsce pracy: Łąkowa 36, 84-240 Reda, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy