Zbrojarz - praca w Boden, Szwecja

LAMBDA S.A.

Szwecja, Boden, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekt, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Szwecja - Boden

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe,
  • Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,
  • Budowa huty stali.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami (wymóg konieczny).

Mile widziane:

  • Uprawnienia na zwyżki,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę ,,na rękę",
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę,
  • Jak polecisz nam do pracy swojego brata, szwagra, kolegę czy teścia otrzymasz dodatek za polecenie 250 euro.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego

Prezentacja firmy

LAMBDA S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie