Administrative Assistant

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188691

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Administrative Assistant. Jeśli komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem, posiadasz doświadczenie we wsparciu administracyjnym sprzedaży, nie przeszkadza Ci praca w 100% zdalna przez pierwsze 6 miesięcy - aplikuj!

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie administracyjne Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych, rezerwacja hoteli
  • Organizacja spotkań biznesowych
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz działu
  • Dbanie o prawidłowy obiegiem korespondencji, dokumentacji wewnętrznej oraz jej archiwizacja
  • Przygotowanie prezentacji, pism i raportów
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wprowadzanie raportów
  • Weryfikacja zamówień w sklepie online (sprawdzanie statusów, uzupełnianie danych itp.)
  • Kontakt z zagraniczną Centralą
  • Organizacja eventów
  • Kontakt z agencjami marketingowymi

Wymagania:
  • Min. 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, administracyjnym stanowisku
  • Doświadczenie w organizowaniu spotkań, wyjazdów, eventów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Płynna znajomość języka polskiego- warunek konieczny
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Zaangażowanie, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferowane:
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Praca hybrydowa (przez pierwsze 6 miesięcy praca 100% zdalnie, później 2 dni zdalnie/tydz.)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa