Administrator Systemów IT praca zdalna

ipracujzdalnie.pl

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Indywidualny plan wdrożeniowy
  • Szkolenia doskonalące warsztat pracy
  • Przestrzeń do zdobywania atrakcyjnego na rynku doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesny sprzęt
  • Wiele innych benefitów (nauka języka, ubrania firmowe, prywatna opieka medyczna - TU Zdrowie)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie systemem ticetowym we wszystkich spółkach
  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa IT i ich monitorowanie
  • Opieka nad systemami Microsoft Power Automate
  • Tworzenie witryn korporacyjnych w środowisku SharePoint

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - zatrudnienie w ramach aktywizacji osób niepełnosprawnych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux), sieci komputerowych, baz danych
  • Chęć ciągłego doskonalenia i nauki nowych technologii
  • Zdolność pracy projektowej bez nadzoru
  • Znajomość platformy Office 365 oraz Windows Server 2012-2022 w stopniu podstawowym (zapewniamy szkolenie)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości