Asystent ds. Obsługi Klientów

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188599

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej poszukuję osoby na stanowisko: Konsultant ds. Obsługi Klientów.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie zmianowym 7.00-19.00
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Praca stacjonarna w biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa