Banking Assistant

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188530

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmie w obszarze bankowości poszukuje osoby na stanowisko: Banking Assistant.
Obowiązki:
  • Zarządzanie kluczami SWIFT - administrowanie procesem RMA - Relationship Management Application,
  • Administracja procesem RFI - Regulated Financial Institutions,
  • Kontrola po transakcyjna płatności przychodzących i wychodzących pod kątem kompletności zawartych informacji
Wymagania:
  • Język angielski na poziomie C1,
  • Średniozaawansowane umiejętności obsługi programu Excel,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • Zwracanie uwagi na szczegóły, zorientowanie na wyniki i zdolność do samodzielnej pracy
  • Samodzielność i pozytywne nastawienie
  • Znajomość programów SharePoint, Power Automate i Power Apps byłaby dodatkowym atutem

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość