Asystent ds. rozliczeń przychodów dodatkowych zdalnie

ipracujzdalnie.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu związanego z dokumentowaniem i realizacją usług na rzecz dostawców, wg przygotowanej procedury
  • Współpraca w zakresie procesowania usług z działem zakupów oraz dostawcami
  • Wsparcie kierownika kategorii w obsłudze reklamacji od usługobiorców
  • Wystawianie dokumentów w SAP
  • Archiwizowanie dokumentów elektronicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania

Wymagania:

  • Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Dobre organizowanie pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Rzetelność w wykonywaniu zadań oraz skrupulatność
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel)

Mile widziany:

  • Doświadczenie w pracy w obszarach takich jak: Biuro Obsługi Klienta, księgowość, administracja (obsługa dokumentacji)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy