Blacharz AUTOBUSY 15.92 € brutto / godz. + Dieta 60 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  - NIEMCY -  BLACHARZ   SAMOCHODOWY - AUTOBUSY.
NIEMIECKI PRACODAWCA  -  NIEMIECKA UMWA O PRACĘ.

PRACODAWCA  OPŁACA  ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW  NOCLEG BEZPŁATNY.

Zatrudnimy   Blacharzy   Samochodowych   - AUTOBUSY.
Zatrudnienie  od   Lipiec , Sierpień    i  w kolejnych  m-cach   2024.   Miejsce Pracy  -  BERLIN.

Stawka 15.92 EUR brutto / godz. + Dieta  60.00  EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca Organizuje  i  Opłaca  dla  Pracowników  Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników  zawsze  1 - osobowe   i  brak  Zeit konta.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie Aktualnych  CV w wersji  polskiej  lub  niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  - Służymy   Doradztwem  i   Pomocą.

Wymagania

PROFIL KANDYDATA
Zawód Branżowy nie jest Wymagany.
Doświadczenie  min  2 LATA   jako  Blacharz  Samochodowy.
Znajomość jęz. niemieckiego  w zależności od Projektu  jest wymagana albo wymagana nie jest.
Własne AUTO PRIO w Zatrudnieniu , ale nie jest to Warunek Konieczny.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna