Cukiernik - nie wymagamy doświadczenia

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy cukierników, którzy mają pasję oraz umiejętności do pieczenia ciast, ciasteczek, tortów.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w tym zakresie. Damy Ci możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i nabycia odpowiedniego doświadczenia.

Czego oczekujemy?

Dużych chęci i motywacji do pracy! Łatwo nie jest ale atmosfera wynagradza ten wysiłek 😉 Trzeba też wcześnie wstać bo pierwszą zmianę zaczynamy już o 5 rano by na otwarcie cukierni cieszyć podniebienia naszych klientów. Trzeba też być przygotowanym na 3 zmiany i możliwe nadgodziny, czyli taki "mały" przedsmak domowego pieczenia przed świętami 😉

Jeśli Ci się u nas spodoba, to po miesiącu próbnym na zleceniu, podpiszemy z Tobą umowę o pracę i będziesz już samodzielnym cukiernikiem!

Nasze miejsce produkcji jest w Głowience k. Krosna

Jeśli jesteś po szkole na kierunku cukiernika, lub po prostu pieczesz w domowym zaciszu i bardzo to lubisz, to wyślij swoje CV za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy