Operator maszyn CNC - branża automotive

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

35-310 Rzeszów, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej (tokarki, frezarki, wyrzynarki)
  • dobór parametrów i narzędzi do produkcji oraz kontrola jakości wyrobów

Wymagania

  • doświadczenia w obsłudze maszyn serii CNC
  • dyspozycyjności do pracy we Francji

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonus 10% wpłacany na koniec kontraktu, możliwość starania się o francuską emeryturę, wynagrodzenie szacowane: 1800 - 2000 euro netto, zapewnione darmowe dojazdy do pracy, zapewnione jednoosobowe studia w hotelach pracowniczych,
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy