Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko:

Projektant Maszyn Przemysłowych

Praca we Francji – ok Miluzy

Twój zakres obowiązków:
·projektowanie maszyn samodzielnie lub jako cześć zespołu
·optymalizacja projektów maszyn pod kątem produkcji i montażu
·opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej
·ocena efektów prac i wprowadzanie ewentualnych poprawek

Wymagania

Nasze wymagania:
·wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, mechatronika
·znajomość oprogramowania AutoCAD
·znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

To oferujemy:
·atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
·możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
·udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych
·wypłacana 13 pensja oraz bonusy

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy