Operator CNC (frezarki 3 i 5 osiowe)

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

35-310 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz solidne doświadczenie w pracy na frezarkach CNC z systemem Heidenhain i szukasz nowych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, mamy dla Ciebie idealną ofertę. Szukamy specjalistów, którzy nie tylko znają się na technologii CNC, ale także chcą rozwijać swoje umiejętności.

 Miejsce pracy:
Sanok

System pracy: dwuzmianowy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa frezarek CNC 3 i 5 osiowych z systemem sterowania Heidenhain
  • Montaż i ustawienie narzędzi oraz detali do obróbki
  • Realizacja produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz specyfikacjami jakościowymi
  • Optymalizacja parametrów obróbki w celu maksymalizacji wydajności i jakości
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze frezarek CNC z systemem Heidenhain
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki skrawaniem
  • Praktyczne umiejętności w zakresie ustawiania maszyn, narzędzi i parametrów obróbki
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność precyzyjnego wykonywania detali
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia: 28,10 zł - 38 zł brutto/h
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego – specjalistyczne szkolenia i kursy
  • Refundację kosztów nauki (w tym studiów wyższych)
  • Fundusz socjalny z elastycznym wyborem świadczeń
  • Dofinansowanie do posiłków i napojów
  • Pracę od poniedziałku do piątku, z opcjonalnymi nadgodzinami w soboty

Jeśli szukasz pracy, w której docenia się Twoje doświadczenie i umiejętności, a jednocześnie oferuje możliwości dalszego rozwoju – to stanowisko jest dla Ciebie!

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu specjalistów!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji