Dyrektor Zarządzający

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, Europejskiej firmy, z branży POS/ stojaków reklamowych. Szukamy dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, która z pasją podejmie się wyzwań związanych z prowadzeniem firmy. Działamy w branży stojaków reklamowych od kilku dziesięciu lat, gdzie kreatywność spotyka się z profesjonalizmem. Jeśli jesteś liderem z wizją, który potrafi przełożyć strategię na konkretne działania, to ta oferta jest dla Ciebie.

Główne zadania:
  • Wyznaczanie strategii rozwoju firmy w Polsce jak i w Europie: kreowanie i wdrażanie krótko- oraz długoterminowych planów, które zapewnią dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa
  • Koordynowanie portfolio klientów: zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami oraz dbanie o ich satysfakcję. Spotkania z klientami w  Polsce jak i w Europie
  • Zarządzanie zespołem: kompleksowe kierowanie pracą zespołu technicznego, handlowego i administracyjnego, motywowanie oraz wspieranie ich rozwoju (45 osób)
  • Monitorowanie projektów: nadzór nad podwykonawcami (fabryki),  realizacją strategicznych projektów oraz ich terminowym i efektywnym wdrażaniem
  • Innowacje: poszukiwanie nowych rozwiązań i pomysłów oraz aktywne wdrażanie strategii, które wyróżnią naszego klienta na rynku
  • Rekrutacja: prowadzenie procesów rekrutacyjnych aby zapewnić, że w firmie pracują najlepsi specjaliści
Wymagania:
  • Minimum 7 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży reklamowej lub handlowej
  • Język angielski na poziomie biegłym, dodatkowy język będzie mile widziany
  • Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia strategicznych projektów
  • Znajomość rynku POS-ów, stojaków reklamowych, najnowszych trendów lub pokrewna dziedzina (mile widziane)
  • Silne umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz przywódcze
  • Kreatywność oraz gotowość do podejmowania odważnych decyzji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na kształtowanie strategii firmy
  • Miejsce pracy: okolice Warszawy
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, w którym ceni się innowacyjność i zaangażowanie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy