Elektromonter - utrzymanie ruchu - praca bez delegacji

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma z 30 letnim doświadczeniem w wykonywaniu robót budowlano-montażowych dla dużych inwestorów zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Legnica – praca na miejscu, bez delegacji.

Obiekt: KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Legnica.

Stawka: od 6500 brutto/msc – wzwyż, kwestia doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

·         Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń, montaż elementów instalacji elektrycznych, analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych instalacji elektrycznych.

Wymagania

·         Doświadczenie przy instalacjach elektrycznych zasilających i oświetleniowych,

·         Wykształcenie zawodowe - kierunkowe, (mile widziane)

·         Uprawnienia elektryczne SEP – jeśli nie posiadasz uprawnień, pomożemy Ci je wykonać,

·         Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na miejscu, bez delegacji,

·         Możliwość  dodatkowej nagrody miesięcznej,

·         Prywatną opiekę medyczną,

·         Pakiet Medicover Sport,

·         System szkoleń,

·         Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, zapomogi bezzwrotne).

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy