ELEKTRYK 17.50 EUR brutto / godz. + Dieta 9 EUR netto / godz. - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  NIEMCY - ELEKTRYK BUDOWLANY
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni Elektryków Budowlanych na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie od    Wrzesień  , Pazdziernik   i  w kolejnych miesiącach 2024.

Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

OPCJA NR. 1
STAWKA 17.50 EUR brutto / godz. + DIETA 9  EUR netto / godz. Pracy.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik . Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

OPCJA NR. 2
STAWKA  16 € netto   -18  € netto / godz. Pracy.
Pracodawca organizuje  i Opłaca w 100%  Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne
ale  za Zakup Ubrania Roboczego    otrzymuje Zwrot  = 100 €.

Koszty Przejazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji Służymy  Doradztwem  i Pomocą.

Wymagania

ZADANIA ELEKTRYKA BUDOWLANA - MIESZKANIOWA.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Zawód branżowy Elektryk lub pokrewny jest wymagany.
Uprawnienia SEP nie są Akceptowane.
Znajomość niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej komunikatywny - Poziom A2.

Własne AUTO do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Firma nie ma własnych samochodów Służbowych.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie