Opiekun Medyczny 2400 € brutto / m-c + Dieta + Opłacony Pensjonat - ALTENHEIM.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opiekun Osób Starszych - Niemcy  - Niemieckie Domy Opieki.
Niemiecka Umowa o Pracę -  Koszty Zakwaterowania  i  Podróży  opłaca  Pracodawca.
Zatrudnienie od Wrzesień 2024

Lokalizacja Pracy

34128 Kassel  ,    37235 Hessisch Lichtenau     ,  07639 Bad Klosterlausnitz

35102 Lohra    ,   84529  Tittmoning

Oferujemy:

  • umowe o pracę na niemieckich warunkach
    (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, opiekuńcze, od utraty pracy)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wynagrodzenie gwarantowane 2.400 euro brutto za miesiąc + dieta
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatki za pracę w święta i weekendy
  • koszty podróży z Polski do Niemiec opłacane przez pracodawcę
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • dodatek świąteczny 300 euro
  • dodatek urlopowy 300 euro

  • Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.

  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji    Służymy  Doradztwem i Pomocą.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w niemieckim domu opieki (min. 3 miesiące)
  • znajmosc jezyka niemieckiego  na  poziomie pozwalajacym na swobodna komunikacje ( min. A2 / B1 )
  • posiadania auta będzie dodatkowym atutem
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego (np. opiekun medyczny) będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • praca zgodnie z harmonogramem zmiany
  • wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych
  • pomoc przy karmieniu
  • pomoc przy codziennych czynnosciach

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi