Inżynier Budowy – branża drogowa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

·         Przygotowywanie przedmiarów robót,

·         Prowadzenie uzgodnień projektowych,

·         Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,

·         Dystrybucja dokumentacji,

·         Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,

·         Weryfikacja zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

·         Wykształcenie wyższe budowlane,

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

·         Dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,

·         Umiejętność komunikacji i pracy w zespole,

·         Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

·         Stała współpraca na podstawie umowy o pracę,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, premie (2 razy w roku) oraz dodatek mieszkaniowy – szczegóły do omówienia podczas rozmowy,

·         Prywatną opieka medyczna w Medicover (w tym stomatologiczną),

·         Ubezpieczenie na życie,

·         Możliwość zbierania stażu do uprawnień,

·         Platformę z benefitami, które można wykorzystać na Multisport, wakacje, vouchery do sklepów itp.

·         Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin,

·         Możliwość rozwoju poprzez m.in. udział w poszerzających kompetencje szkoleniach,

·         Życzliwą, przyjazną atmosferę pracy,

·         Codziennie bezpłatny posiłek – obiad,

·         Sprawny proces rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

 Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, telefonicznie, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie