Inżynier sprzedaży - projektant (systemy oświetlenia)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, zagranica

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, autoryzowanego partnera światowego lidera technologicznego (ze specjalizacją w produktach, systemach i usługach związanych z jakością energii elektrycznej, dystrybucją i sterowaniem), poszukujemy obecnie Inżyniera sprzedaży-projektanta systemów oświetlenia, który dołączy do doświadczonego zespołu.

Miejsce pracy: biuro (Łódź) + wyjazdy na terenie Polski

Twoje zadania:

  • Sprzedaż systemów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego na podległym terenie (cała Polska)
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z biurami projektowymi, architektami, inwestorami, wykonawcami
  • Doradztwo techniczno-handlowe
  • Przygotowywanie ofert (w tym projektów systemów oświetlenia pod konkretne oferty)
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Raportowanie działań w systemie

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne (Elektryka, Elektrotechnika i inne pokrewne kierunki)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej / elektrotechnicznej (oświetlenie, UPS, falowniki, rozdzielnice, systemy p-poż, transformatory, wentylacja i klimatyzacja, etc.)
  • Doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, architektami, inwestorami, wykonawcami
  • Znajomość obowiązujących przepisów eksploatacyjnych i projektowych
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku projektanta oświetlenia
  • Dobra znajomość pakietu Office oraz programu AutoCAD i Dialux
  • Kompetencje interpersonalne

Benefity:

  • Umowa o pracę w stabilnej, niewielkiej firmie (zespół sprzedaży pracuje tu już od wielu lat w niezmienionym składzie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + przejrzyste zasady premiowania
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samochód służbowy pulowy
  • Praca w trybie biurowo-wyjazdowym (Łódź + wyjazdy tylko na umówione spotkania na terenie całej Polski)
  • Szkolenia branżowe