Kierowca C/CE ze znajomością niemieckiego - Hesja, Bawaria

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, , zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca C/CE

Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja

Zadania:

·         Prowadzenie najnowocześniejszych, mocnych ciągników siodłowych lub samochodów ciężarowych,

·         Odpowiedzialność za punktualne dostarczenie ładunku,

·         Kontrola, konserwacja i dbałość o pojazd.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Noclegi w zależności od typu pojazdu i odległości,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

·         Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA C/CE” – oddzwonię!

Wymagania

·         Prawo jazdy kat. C/CE i świadectwo kwalifikacji kierowcy,

·         Doświadczenie w pracy m.in. na betonomieszarkach, ciągnikach siodłowych z naczepą i zestawami z przyczepami, w tym na pompach do betonu, naczepach niskopodwoziowych, wywrotkach, walcach i dźwigach samojezdnych,

·         Znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się na budowie.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie