Kierowca C+E BDF - bez poczty i nocek Drezno SYSTEM 2/1

Olis Bartosz Bołtruczyk

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla kierowcy C+E w systemie 2/1

Zestaw BDF z osią skrętną (bez poczty i przesyłek drobnicowych)

Samochody: DAF / Renault / Scania

Transport dalekobieżny międzynarodowy. (D, NL, A, B, FR, CH)

Kierowca wybiera pod którą lokalizacją chciałby pracować

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • dodatek na święta około 1000€ brutto
  • koszty ADR , badań lekarskich, odnowienie prawa jazdy

Wynagrodzenie

  • system 2/1 2200€ brutto + diety 14€/28€
    • I klasa podatkowa: około 2127€ netto (3 tygodnie)
    • III klasa podatkowa około 2300€ netto (3 tygodnie)

Wymagania

  • doświadczenia jako kierowca C+E
  • ADR podstawowy (można zrobić do 2 miesięcy od rozpoczęcia pracy)
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

Cześć, nazywam się Bartosz Bołtruczyk i większość życia zawodowego spędz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców