Kierowca C+E system 2/1 dystrybucja - Zakwaterowanie

Olis Bartosz Bołtruczyk

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla Kierowcy C+E

System 2/1 (12 dni w Niemczech potem 8-9 dni wolnego) + urlop 12dni/rok

Start: poniedziałek 01:00 – 06:00

Zakończenie: zazwyczaj piątek wieczorem / w nocy

Lokalizacja: okolice Hannoveru

Samochody: Solówka + przyczepa Tandem

  • codzienne zjazdy po pracy na pokój jednoosobowy w pobliżu magazynu na którym parkuje się ciężarówkę
  • około 10h pracy dziennie
  • dystrybucja art. spożywczych dla niemieckich dyskontów PENNY / EDEKA / LIDL / ROSSMANN (towar na rolkach lub paletach)
  • rozładunek odbywa się wózkiem elektrycznym
  • do wyboru praca pod drogerią lub sklepem

Pracodawca oferuje:

  • Podstawa 2050€
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Diety 14€ pierwszy i ostatni dzień
  • Diety 31€ pozostałe dni w Niemczech
  • Zwrot na paliwo do 225€
  • Dodatek za 120€ brutto za 12-ty dzień
  • dodatek za drogerie Rossmann 100€ netto

Wynagrodzenie netto z dodatkami

  • I klasa podatkowa: średnio 2300€ (drogerie +100€)
  • III klasa podatkowa: średnio 2350€ – 2400€ (drogerie +100€)

Wymagania

  • doświadczenia jako kierowca C+E
  • podstawy języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Cześć, nazywam się Bartosz Bołtruczyk i większość życia zawodowego spędz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców