Mechanik samochodów ciężarowych/autobusów → Belgia

Sedulus Sp. z o.o.

Belgia, Gent, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Gent

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie usterek
  • Codzienna konserwacja i naprawy autobusów
  • Wsparcie w zarządzaniu administracyjnym warsztatu:
    monitoring magazynu i zleceń
  • Koordynowanie działań z podmiotami zewnętrzynmi i dostawcami
  • Praca w Belgii

Wymagania stanowiska

  • Kilkuletnie doświadczenie jako kierowca ciężarówki lub mechanik
  • Wiedza na temat marek ciężarowych/autobusowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość mechaniki pojazdów (elektromechanika mile widziana)
  • Mile widziane prawo jazdy C+E

Oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę godzinową, w zależności od doświadczenia
  • Możliwość pracy w większej liczbie godzin
  • Zapewnienie zakwaterowania przez firmę
  • Dynamiczną oraz zróżnicowaną pracę w międzynarodowej firmie
  • Doskonale wyposażone w nowoczesne narzędzia miejsce pracy
  • Możliwość zdobycia certyfikatów lub licencji, które potwierdzają umiejętności zawodowe
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.