Mechatronik pojazdów osobowych 2300€ - 2600€ netto/miesiąc Haan, Neufahrn bei Freising, Niemcy

LINK2WORK Sp. z o.o.

Haan, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • konfigurowanie układów pojazdów osobowych
  • dokonywanie naprawa, konserwacji, przeglądów
  • zarządzanie utrzymaniem ruchu oraz utrzymanie ciągłości pracy
  • dbanie o organizację i porządek na swoim stanowisku pracy

Oferujemy

  • umowę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • stawkę 13,50€ brutto/h + dieta dzienna 40-50€
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2300-2600€ netto miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • ubezpieczenie społeczne

Wymagania

  • wykształcenie techniczne na kierunku elektryka, mechanik, automatyka
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość schematów elektrycznych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive