Młodszy technik utrzymania ruchu, 15,32€ brutto/h, Tilburg, Holandia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Tilburg, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • konserwacja maszyn produkcyjnych w celu zapobiegania awariom
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek
  • wykonywanie wszelkich niezbędnych zadań związanych z obsługą techniczną maszyn
  • optymalizacja procesu produkcji oraz działania maszyn
  • praca w systemie zmianowym oraz sporadycznie w weekendy

OFERUJEMY

  • umowę na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 38h tygodniowo
  • wynagrodzenie od 15,32€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • telefon służbowy
  • bezpłatne urządzenie do gazowania wody i wymiana butli CO2 oraz zniżki na produkty firmowe
  • możliwości rozwoju
  • praca w przyjaznym środowisku
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy (do 30km)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektromechanicznym
  • min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu elektryki, mechaniki
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, wytrwałość i zdolność do samodzielnego działania
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
65,88PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji