Monter / Aleksandrów Łódzki / jedna zmiana 6-14

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Polska
Opis stanowiska

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest w trakcie rozwoju jednego ze swoich oddziałów poszukujemy osób na stanowisko: Montera.

LokalizacjaAleksandrów Łódzki.

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie cyfryzacji przemysłu, dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej, robotyki, systemów elektroenergetycznych oraz napędów elektrycznych. Produkcja w firmie obejmuje zarówno montaż robotów przemysłowych na zamówienie, jak i zaawansowaną produkcję bezpieczników i przełączników elektrycznych. Produkty, które wytwarza automatyzują przemysł oraz życie codzienne.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej,
  • możliwość nadgodzin- stawka za pracę w niedziele – 300 %
  • umowa o pracę,
  • pracę na jedną zmianę 6:00-14:00,
  • darmowy transport z: Ozorkowa, Zgierza, Łasku, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Łodzi - Centrum, Łodzi - Teofilów, Aleksandrowa Łódzkiego.

Zadania:
  • montaż elementów zgodnie z instrukcjami.

Wymagania:
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. klucze, wkrętarki),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych.

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • osoby po szkole średniej chcące się szkolić w zawodzie montera.

Zapraszamy do współpracy- Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?
  • Analiza CV,
  • Kontakt telefoniczny,
  • Rekomendacja,
  • Decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Darmowy transport
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.