OPERATOR PIASKARKI / SZLIFIERZ - 17.50 EURO BRUTTO / H - BELGIA

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wevelgem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wevelgem, Belgia
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. –  certyfikowana agecja w Polsce KRAZ 23286 oraz w Królestwie Belgii - Vlaamse Gewest als uitzendbureau, pod numerem 2312/U.

Dla naszego klienta, lidera branży obróbki powierzchni metali w Wevelgem, Belgii - szukamy osób do pracy na stanowisko: Operator Piaskarki / Szlifierza

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17.50 euro/h brutto,
  • polską umowę o pracę w ramach oddelegowania,
  • kartę paliwową – pokrywamy koszty dojazdów do pracy,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu,
  • 13-nastą pensję,
  • gwarantowane 38h w tygodniu.

Będziesz odpowiedzialny za:

Piaskowanie metalowych elementów w specjalnym pomieszczeniu po otrzymaniu specjalnych rękawic i hełmu ochronnego. Piaskowanie odbywa się ręcznie przy użyciu specjalnego pistoletu, a do Twoich obowiązków będzie także należało cynkowanie/metalizacja elementów, również ręcznie przy użyciu specjalnego pistoletu. Zajmiesz się także malowaniem proszkowym - wybierasz odpowiedni kolor proszku. Malowanie proszkowe będzie odbywało pistoletem ręcznym, jak i automatycznie. Elementy trzeba będzie podwiesić i wprowadzić do pomieszczenia, gdzie maszyna je pomaluje.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego cię nauczymy!

Jeśli jesteś osobą energiczną i gotową do pracy w dynamicznym zespole, dołącz do nas!

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.