Operator linii sortowania baterii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Tienen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Tienen, Belgia
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – certyfikowana agencja w Polsce (KRAZ 23286) oraz w Królestwie Belgii (Vlaamse Gewest, numer 2312/U),

Dla naszego klienta zajmującego się sortowaniem i recyklingiem baterii przemysłowych w Tienen w Belgii poszukujemy chętnych do współpracy pracowników na stanowisko: Operator linii sortowania baterii

Zapewnimy ci:
  • wynagrodzenie minimum 14,95 EUR brutto,
  • premia - poranna zmiana: 1 EUR , 6:00 -14:00
  • premia - popołudniowo zmiana:  1.60 EUR , 14:00 – 22:00
  • pomagamy odnaleźć zakwaterowanie,
  • czeki żywieniowe o wartości 8 EUR dziennie, z czego pracownik ponosi koszt 1,23 EUR,
  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy,
  • gwarantowane 40 godzin + dodatkowy dzień urlopowy raz w miesiącu,
  • dni wolne ustalane indywidualnie z firmą,
  • 13-ta pensja.

Opis stanowiska:
  • gromadzenie i składowanie zużytych baterii przemysłowych,
  • sortowanie baterii na podstawie ich typu i rozmiaru,
  • testowanie baterii (AA, AAA itd.),

Oczekujemy:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (poziom A2),
  • doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczysz się na miejscu!
  • dostępność „od zaraz”,
  • mile widziany własny samochód i gotowość wyjazdu.

Dodatkowa informacja:
  • zapewniamy wsparcie koordynatorów,
  • pary są akceptowalne, ale brak gwarancji na wspólną pracę.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, który pokazuje jak wygląda praca:

Dołącz do nas i aplikuj już teraz! : )

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Trzynasta Pensja
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy