Monter Form - Również do przyuczenia!

MTM Work Service

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z największych europejskich producentów wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego  wykonanych z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter Form Wtryskowych. Twoim zadaniem będzie  montaż i demontaż form w maszynach wtryskowych oraz wykonywanie drobnych konserwacji tych form. Jeśli nie masz doświadczenia nie martw się, pracodawca zapewni niezbędne szkolenia. Liczą się Twoje predyspozycje i wiedza techniczna. Lubisz majsterkować i interesujesz się nowinkami technicznym zaaplikuj i sprawdź co możemy Ci zaoferować :)

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
- zdolności manualne
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego 0, cięgników lub żurawi
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- podstawowa znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Witamy w Made To Measure Work Service, <br/>agencji pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
bony na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkiejnocy, dofinansowanie do wczasów pracownika, dofinansowanie karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej w LuxMed, ubezpieczenia na życie PZU, dostęp do szkoleń
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji