Monter izolacji przemysłowych z j. ang. (m/k) - Wielka Brytania

Trenkwalder

Kassel, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kassel
Zakres obowiązków:
  • instalowanie wełny budowlanej na różnych powierzchniach, rurociągach i kotłach,
  • wykonywanie prac izolacyjnych zgodnie z rysunkami technicznymi, specyfikacjami i procedurami bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie kontroli jakości prac i usuwanie usterek.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w izolacji przemysłowej i cynowaniu,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • VCA, paszport (wymagany w Wielkiej Brytanii), jest możliwość pracy również w innych krajach,
  • myślenie techniczne, umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
  • długoterminową pracę w stabilnej, niezawodnej i stale rozwijającej się firmie,
  • litewską umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 1700 - 4060€ netto, w zależności od doświadczenia,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • pokrycie wszystkich kosztów dojazdu na projekt i z powrotem,
  • pakiet ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków 24/7,
  • kameralną atmosferę pracy oraz możliwość otwartej komunikacji i rozwoju,
  • profesjonalną, kompetentną i przyjazną kadrę menedżerską.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Niemcy, Finlandia.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.