Technik/Monter turbin wiatrowych z j. ang. i j. niem. (m/k)

Trenkwalder

Kassel, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kassel
Opis stanowiska:
  • przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi,
  • prace związane z instalacją i serwisem turbin wiatrowych,
  • dbanie o narzędzia,
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami,
  • raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość zarówno jęz. niemieckiego, jak i angielskiego,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • posiadanie zdolności manualnych i technicznych,
  • mile widziane doświadczenie jako Monter (szczególnie turbin wiatrowych),
  • chęć do nauki.

Oferujemy:
  • litewską umowę o pracę,
  • rotacyjny system pracy 6/2 (6 tyg. pracy w Niemczech, 2 tyg. przerwy),
  • transport, zakwaterowanie, samochód służbowy + pokrycie kosztów paliwa,
  • zarobki od 2 - 3 tys. € netto (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia),
  • dieta dzienna w wysokości 15€ netto za dzień,
  • premia za zamontowaną turbinę.

Miejsce pracy: Kassel, Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.