Monter Wentylacji 15,92 EUR brutto/godz. + Dieta 28 EUR netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - MONTER  KLIMATYZACJI  i  WENTYLACJI - BERLIN - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni Monterów  Klimatyzacji i Wentylacji
na Projekty Budowlane do Niemiec  - BERLIN.
Zatrudnienie od   Lipiec  , Sierpień    i  w kolejnych  m-cach  2024.

Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
Oferta dla Samodzielnych Pracowników  i  Dla Teamów  Dwuosobowych.

STAWKA 15.92 EUR brutto / godz. + DIETA 28 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje i opłaca  w 100 % Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych  CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA MONTAZ  NAWIEWÓW  WENTYLACYJNYCH.
Montaż    Urządzeń  i Regulatorów  służących do Pomiarów.
Wykonywanie Połączęń Nitowych , Śrubowych  i  Zaginanie Blach.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Branży min. 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Po przepracowanym 1 miesiącu  Pracownicy  otrzymują   Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis